PTDBT uczestniczy w 5th International Congress on Borderline Personality Disorders and Allied Disorders, Sitges/Barcelona 2018.
Wyniki najnowszych badań, doświadczenia klinicystów z całego świata, głos rodzin osób z BPD, skuteczne programy, ugruntowane teorie. Nasze działania w Polsce doskonale wpisują się w kierunki rozwijane w innych krajach i są doceniane przez doświadczonych specjalistów z m.in. : USA, Kanady, Włoch, Wielkiej Brytanii, Irlandii, itd.
udział w tegorocznej konferencji ESSPD rozpoczęliśmy od swoich 5-minut na forum międzynarodowej grupy roboczej “Global alliance for prevention and early intervention for borderline personality disorder (GAP)”. To nasz ważny krok w kierunku rozwijania w Polsce skutecznej pomocy dla osób z BPD i ich bliskich!

PTDBT będzie rozwijać współpracę z “Global alliance for prevention and early intervention for borderline personality disorder (GAP)”( Międzynarodowe stowarzyszenie na rzecz zapobiegania oraz wczesnych interwencji dla osób cierpiących na zaburzenie osobowości z pogranicza). Rozpoczęliśmy prace nad polską adaptacją narzędzi diagnostycznych BPD u młodzieży:  AIDA oraz LOPFQ12-18 (we współpracy ze specjalistami z Uniwersytetu w Bazylei).

https://www.borderline-congress.org/welcome/

Newsletter PTDBT

Newsletter PTDBT

Zapisz się, byśmy mogli Cie powiadomić o wszelkich nowościach, wydarzeniach i szkoleniach związanych z naszymi celami statutowymi.

Zapisując się na newsletter, zgadzasz się z naszą polityką prywatności dostępną na naszej stronie regulamin i statut.

Udało Ci się zapisać na nasz newsletter