Uprzejmie informujemy o konferencji:
➡️ Profilaktyka problemów społecznych dzieci i młodzieży oraz aspekty prawne
➡️ 3 grudnia 2018 roku, Gdańsk
http://www.kuratorium.gda.pl/konferencja-profilaktyka-probl…

Swoje wystąpienie będzie mieć tam Magda Skuza-Singh, “10 lat wcześniej: o możliwościach zapobiegania rozwojowi problemów psychicznych
i społecznym dzieci oraz młodzieży w szkole i w rodzinie” Przewodnicząca Zarządu Polskiego Towarzystwa Terapii Dialektyczno – Behawioralnej – Magdalena Skuza – Singh

Poniżej znajdziecie Państwo informacje organizatora:
Szanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele, Psycholodzy i Pedagodzy
szkół i placówek województwa pomorskiego

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji Profilaktyka problemów społecznych dzieci i młodzieży oraz aspekty prawne, zorganizowanej w ramach projektu edukacji prawnej, realizowanego we współpracy Kuratorium Oświaty i Sądu Okręgowego w Gdańsku.

Konferencja odbędzie się w dniu 3 grudnia 2018 roku w godzinach 09.50 – 14.15 na Uniwersytecie Gdańskim, na Wydziale Prawa i Administracji, Audytorium B, przy ul. Jana Bażyńskiego 6, 80-309 Gdańsk.

Uprzejmie prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w konferencji do dnia 29 listopada 2018 r. poprzez wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego poniżej.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o zakwalifikowaniu na konferencję decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnienie i wysłanie formularza drogą elektroniczną jest jednoznaczne z Państwa obecnością na konferencji.

Zastrzegamy, że nie będziemy potwierdzać przyjęcia Państwa na konferencję, kontakt ze strony Organizatorów konferencji nastąpi jedynie w przypadku odmowy udziału ze względu na brak miejsc.

W sytuacji rezygnacji z uczestnictwa prosimy o poinformowanie Organizatorów konferencji do dnia 29 listopada 2018 r. (e- mail: joanna.demczyna@kuratorium.gda.pl, tel. 58 66 93 436).

Program konferencji

Formularz zgłoszenia udziału w konferencji

Organizatorzy konferencji:

Pomorski Kurator Oświaty

Prezes Sądu Okręgowego w Gdańsku

Dziekan Prawa i Administracja UG

http://www.kuratorium.gda.pl/konferencja-profilaktyka-problemow-spolecznych-dzieci-i-mlodziezy-oraz-aspekty-prawne

Newsletter PTDBT

Newsletter PTDBT

Zapisz się, byśmy mogli Cie powiadomić o wszelkich nowościach, wydarzeniach i szkoleniach związanych z naszymi celami statutowymi.

Zapisując się na newsletter, zgadzasz się z naszą polityką prywatności dostępną na naszej stronie regulamin i statut.

Udało Ci się zapisać na nasz newsletter