View this email in your browser

Photo by Annie Spratt on Unsplash

 Dołącz do nas w 2018 roku!
Zostań członkiem Polskiego Towarzystwa DBT
 W rok 2018 weszliśmy z garścią noworocznych postanowień i planów, które teraz zamieniamy w działania i wydarzenia:

Najbliższe wydarzenie to kolejny w 2018 roku Webinar dla terapeutów-praktyków: “Borderline i diagnozy współwystępujące”, który odbędzie się już 14.04.2018 o godz. 10:00. Poprowadzi go lek. med. Jacek Stasiuk, psychiatra. Dostęp dla członków PTDBT jest bezpłatny, pozostałe osoby mogą dołączyć po opłaceniu symbolicznej kwoty 20,00zł.

Już 15 kwietnia 2018 w Warszawie V Ogólnopolska Konferencja Naukowa o Zaburzeniach Osobowości “Szukając oparcia: osobowość zależna”, na której wykład wygłosi m.in. Vivian Fiszer, nie zabraknie więc perspektywy DBT.

Najważniejsze dla nas w tym roku wydarzenie, to organizowana przez nas Konferencja: “Osobowość z pogranicza. Jak wspierać osoby wrażliwe emocjonalnie?”, która odbędzie się już 09 maja 2018  w Sopocie.  Udział potwierdzili specjaliści z zagranicy, m.in. prof. Klaus Schmeck będzie mówił o znaczeniu wczesnej diagnozy zaburzenia borderline u nastolatków, dr Susane Schluter-Muller o włączaniu rodziny w proces terapeutyczny, dr Marc Birkholzer o wpływie zaburzenia borderline na jakość życia bliskich, dr Fragiskos Gonidakis o terapii DBT zaburzeń odżywiania u osób z BPD, a w Rosanna Ruppert podczas sesji satelitarnej z Kanady zaprezentuje program wsparcia rodzin osób z BPD “Family Connections”, a także specjaliści DBT, ACT oraz klinicyści i badacze z Polski. Szczegółowy program na stronie www.ptdbt.pl  UWAGA: Do 31.03.2018 dostępne są zniżki opłat konferencyjnych a liczba miejsc jest już mocno ograniczona. To ostatni moment rezerwacji miejsca na Konferencję!

W Gdańsku, w dniach 10-12 maja 2018 odbędzie się Jubileuszowa Konferencja PTTPB, podczas której prof. Eduardo Keegan poprowadzi warsztat “Wprowadzenie to terapii dialektyczno-behawioralnej”, a prof. Arnoud Arntz wygłosi wykład “Terapia schematu i jej rola w zaburzeniach osobowości”.

28-30 maja 2018 w Poznaniu odbędzie się III Poznańska Konferencja ACT i CBS, podczas której odbędzie się szereg warsztatów i sesji teoretycznych na temat zastosowania uważności i podejścia kontekstualnego m.in. w depresji, psychozie, chorobach przewlekłych, a także zaburzeniach osobowości.

UWAGA: NARESZCIE PO POLSKU TRENING UMIEJĘTNOŚCI DBT DLA MŁODZIEŻY!!!!
Nakładem Wydawnictwa UJ ukazał się długo wyczekiwany podręcznik DBT dostosowana do pracy z nastolatkami i ich rodzinami!

Z materiałów wydawcy:
“Niniejsza publikacja, zachowując fundamenty DBT, dostosowuje ją do charakteru pracy z młodzieżą z problemami emocjonalnymi i behawioralnymi (…), modyfikuje przeznaczone dla dorosłych materiały, a także przewiduje udział rodziny w procesie terapeutycznym i treningu umiejętności.”
Osoby zainteresowane prowadzeniem treningu DBT-A dla młodzieży, zachęcamy do kontaktu z nami, pomagamy stworzyć zespół DBT, dzielimy się doświadczeniem – wystarczy napisać: info@ptdbt.pl
Photo by Debby Hudson on Unsplash

Otrzymałeś ten list ponieważ zapisałeś się na naszej stronie www.ptdbt.pl
Polskie Towarzystwo DBT ul. Uphagena 28/005, 80-237 Gdańsk
KRS: 0000652425 NIP: 9571090202 REGON:366073484
Mamy nadzieję, że polubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.

 

 

This email was sent to *|EMAIL|*

why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences

*|LIST:ADDRESSLINE|**|REWARDS|*

 

Newsletter PTDBT

Newsletter PTDBT

Zapisz się, byśmy mogli Cie powiadomić o wszelkich nowościach, wydarzeniach i szkoleniach związanych z naszymi celami statutowymi.

Zapisując się na newsletter, zgadzasz się z naszą polityką prywatności dostępną na naszej stronie regulamin i statut.

Udało Ci się zapisać na nasz newsletter