View this email in your browser1. Family Connections™

Od kilku miesięcy jesteśmy bardzo zaangażowani w rozwijanie bezpośredniej, bezpłatnej, dostępnej w całej Polsce pomocy osobom z zaburzeniami osobowości z pogranicza (a także z szerzej rozumianymi problemami regulacji emocji) poprzez pomoc bezpośrednio w ich otoczeniu.
Udało nam się! 12 tygodniowy program  edukacji, wsparcia i umiejętności DBT “Family Connections™ już za kilka tygodni będzie dostępny w kilku miastach w Polsce dla członków rodzin i bliskich osób z BPD:
bez skierowania, bez formalnej diagnozy, bezpłatnie!

Aktualnie wiemy, że program w 2018/2019 na pewno będzie dostępny w: Trójmieście (różne lokalizacje), Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Gliwicach, Krakowie, Rzeszowie.

Jeśli na liście nie ma Twojego miasta, a Ty jesteś praktykiem, gotowym włączyć się w rozwój opartego na DBT programu w swojej okolicy, dołącz do nas na pierwszym szkoleniu: 10/11 listopada 2018 w Gdańsku – możemy zaoferować jeszcze kilka miejsc na szkoleniu.

Jeśli Twoja bliska osoba cierpi na zaburzenia osobowości z pogranicza lub inne problemy z regulacja emocji, zapisz się na trening dla rodzin – niezależnie od tego czy na liście jest Twoje miasto, czy nie. Prowadzimy stałą rejestrację chętnych członków rodzin i bliskich z całej Polski, dzięki współpracy z praktykami  z całej Polski, jesteśmy przekonani, że już niedługo będziemy mogli zaoferować program w całej Polsce.

Więcej o programie Family Connections™ można przeczytać na naszej stronie: http://ptdbt.pl/dlarodzin/

2. Walne Zebranie Członków PTDBT

Wszystkich członków PTDBT zapraszamy do udziału w Walnym Zebraniu Członków PTDBT 16.11.2018 godz 18:00 – spotkanie odbędzie się online. Walne Zebranie Członków to najważniejsze miejsce, w którym wszyscy możemy decydować o wspólnych działaniach Towarzystwa i nadawać im kierunek. Zapraszamy do udziału w podsumowaniu dotychczasowych działań i planowaniu kolejnych.
Najbliższe Zebranie będzie miało także za zadanie przeprowadzenie wyboru Zarządu i Komisji Rewizyjnej na kolejną kadencję – członków PTDBT zachęcamy do skorzystania z czynnego (do głosowania) i biernego  (do kandydowania) prawa wyborczego. Prosimy o zarezerwowanie czasu: 16.11.2018 godz 18:00 – miejsce dowolne!

Szczegółowe informacje przesyłamy drogą mailową.

Popierasz nasze działania? Dołącz do nas!
Zostań członkiem PTDBT jeszcze w 2018!
 

Otrzymałeś ten list ponieważ zapisałeś się na naszej stronie www.ptdbt.pl
Polskie Towarzystwo DBT ul. Politechniczna 9/7, 80-288 Gdańsk
KRS: 0000652425 NIP: 9571090202 REGON:366073484
Mamy nadzieję, że polubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.

 

This email was sent to *|EMAIL|*

why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences

*|LIST:ADDRESSLINE|**|REWARDS|*

 

Newsletter PTDBT

Newsletter PTDBT

Zapisz się, byśmy mogli Cie powiadomić o wszelkich nowościach, wydarzeniach i szkoleniach związanych z naszymi celami statutowymi.

Zapisując się na newsletter, zgadzasz się z naszą polityką prywatności dostępną na naszej stronie regulamin i statut.

Udało Ci się zapisać na nasz newsletter