View this email in your browser

 Dołącz do nas w 2018 roku!
Zostań członkiem Polskiego Towarzystwa DBT
 

Dziękujemy wszystkim osobom, które dołączyły do PTDBT w 2017 roku: za włączanie się we wspólne działania, inspiracje, udział w spotkaniach, aktywność na FB, wspólne uczenie się i rozpowszechnianie DBT w swoich miastach, oraz wsparcie finansowe: to Wasze składki członkowskie umożliwiają Towarzystwu funkcjonowanie. Dziękujemy za pierwszy rok razem – mamy dla Was świąteczny  prezent!

Pod koniec 2017 rozpoczęliśmy cykliczne webinary dla praktyków – członków i sympatyków Towarzystwa, od października odbyły się już dwa. Kolejny webinar pt. Z DBT w 2018. Dlaczego warto prowadzić trening umiejętności DBT?” już w styczniu, po świateczno-noworocznej przerwie. Śledźcie nasza stronę na FB, już niedługo szczegóły!

W 2018 możliwe jest uruchomienie grupy treningowej DBT online dla praktyków – członków Towarzystwa (II edycja). Chętnych zapraszamy do zgłaszania się: .

Wrocław: zainteresowanych rozwijaniem DBT we Wrocławiu zachęcamy do kontaktu z nami: info@ptdbt.pl. We Wrocławiu powstaje zespół praktyków DBT, planowane jest uruchomienie grupy DBT dla dorosłych.

Obiecany świąteczny prezent: w 2018 roku w Trójmieście odbędzie się Pierwsza Polska Konferencja Borderline z udziałem specjalistów psychiatrii, terapii DBT, praktyków i badaczy z Polski i Europy!!! Więcej informacji już niebawem na FB oraz w specjalnym styczniowym newsletterze – sprawdzajcie pocztę. Chcecie wesprzeć Towarzystwo w działaniach organizacyjnych? To świetnie! Piszcie: info@ptdbt.pl.

Otrzymałeś ten list ponieważ zapisałeś się na naszej stronie www.ptdbt.pl
Polskie Towarzystwo DBT ul. Uphagena 28/005, 80-237 Gdańsk
KRS: 0000652425 NIP: 9571090202 REGON:366073484
Mamy nadzieję, że polubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.

 

 

This email was sent to *|EMAIL|*

why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences

*|LIST:ADDRESSLINE|**|REWARDS|*

 

Newsletter PTDBT

Newsletter PTDBT

Zapisz się, byśmy mogli Cie powiadomić o wszelkich nowościach, wydarzeniach i szkoleniach związanych z naszymi celami statutowymi.

Zapisując się na newsletter, zgadzasz się z naszą polityką prywatności dostępną na naszej stronie regulamin i statut.

Udało Ci się zapisać na nasz newsletter