Od 1 do 5 października zespół terapeutów zrzeszonych w PTDBT szkolił się i trenował w terapii dialektyczno-behawioralnej (DBT). Mamy nadzieję, że dzięki temu będziemy nieść skuteczną pomoc naszym pacjentom. A z czasem powstanie społeczność skutecznych i empatycznych terapeutów, którzy będą wspierać społeczność pacjentów chwiejnych emocjonalnie. Mamy nadzieję, że ze wsparciem PTDBT więcej terapeutów będzie się szkolić i organizować zespoły konsultacyjne. 

Na tym szkoleniu było tyle wiedzy i dobrej energii, tak że wracamy pełni nadziei i entuzjazmu!


Mieliśmy przyjemność brać udział w szkoleniu prowadzonym przez wspaniałych specjalistów
Anthony P. DuBose z Behavioral Tech A Linehan Institiute Training Company (https://behavioraltech.org/) oraz
dr Fragiskos Gonidakis (Adiunkt, Kierownik Oddziału Zaburzeń Odżywiania, I Oddziału Psychiatrycznego Szpitala Eginition, Wydziału Medycznego, Uniwersytetu w Atenach).


Teraz przed nami kilka miesięcy konsultacji naszej pracy z tymi specjalistami.  To zdecydowanie pozwoli nam utrwalić wiedzę zdobytą na szkoleniu! Uczestnicy tego szkolenia spotykają się w ramach zespołu konsultacyjnego DBT we wtorki. Mamy też nadzieję, że za jakiś czas zorganizujemy kilkudniowe szkolenie DBT w Polsce.

Prowadzimy też otwarty zespół konsultacyjny, który działa w ramach towarzystwa i jest bezpłatny dla terapeutów-członków PTDBT, którzy zdecydują się na cotygodniowy udział w zespole http://ptdbt.pl/zespol-konsultacyjny-dbt-on-line/ 

 

 

Newsletter PTDBT

Newsletter PTDBT

Zapisz się, byśmy mogli Cie powiadomić o wszelkich nowościach, wydarzeniach i szkoleniach związanych z naszymi celami statutowymi.

Zapisując się na newsletter, zgadzasz się z naszą polityką prywatności dostępną na naszej stronie regulamin i statut.

Udało Ci się zapisać na nasz newsletter