Dzisiaj dzień podziękowań dla wszystkich wspaniałych osób, które pomogły nam zorganizować konferencję 9 maja w Sopocie, “Osobowość z pogranicza. Jak wspierać osoby wrażliwe emocjonlanie?”. Kiedy decydowaliśmy się na organizację tego wydarzenia sami nie zdawaliśmy sobie sprawy ile to będzie pracy.

I gdyby nie wszystkie osoby, które nam pomogły, to wydarzenie to, nie byłoby takim jakie było (a słyszeliśmy, że było dobrze). Wszystkie osoby pracowały na rzecz organizacji konferencji nieodpłatnie od profesjonalnych prelegentów aż po cudownych (i równie profesjonalnych) wolontariuszy, którzy wspierali nas w działaniach logistycznych i organizacyjnych.

W tym kierunku chcemy działać w PTDBT, każdy dokłada małe działanie i dzięki temu powstają wielkie rzeczy. Do posta dołączamy film, który wyrazi naszą wdzięczność dla każdej zaangażowanej osoby. Pokazuje on też z jak wielu elementów składa się coś co w skrócie nazywamy “przygotowaniem konferencji”. Dla nas też będzie ważną wskazówką na przyszłość przy organizacji kolejnych wydarzeń.

DZIĘKUJEMY WAM Z CAŁEGO SERCA ZA UMOŻLIWIENIE REALIZACJI MARZENIA O KONFERENCJI!

Komitet organizacyjny
Magdalena Skuza-Singh – przewodnicząca
Jacek Stasiuk
Magdalena Tylko
Magda Augustyniak

Newsletter PTDBT

Newsletter PTDBT

Zapisz się, byśmy mogli Cie powiadomić o wszelkich nowościach, wydarzeniach i szkoleniach związanych z naszymi celami statutowymi.

Zapisując się na newsletter, zgadzasz się z naszą polityką prywatności dostępną na naszej stronie regulamin i statut.

Udało Ci się zapisać na nasz newsletter