Zapraszamy na kolejny webinar PTDBT dla terapeutów-praktyków, który odbędzie się 14 kwietnia 2018, godz. 10:00.

Webinar ten poświęcony będzie tematyce współwystępowania innych zaburzeń psychicznych w przebiegu zaburzenia osobowości z pogranicza (borderline), zjawisku określanemu także mianem współchorobowości. Jest to bardzo częsta sytuacja, wymagająca zarówno wnikliwej diagnozy, jak i spójnego i systematycznego podejścia psycho- i farmakoterapeutycznego. Czy współchorobowość może się wiązać z cięższym przebiegiem borderline i większym cierpieniem? Zdecydowanie tak! Czy można w takich przypadkach skutecznie pomagać i leczyć? Zdecydowanie tak! O tym właśnie mówić będzie lekarz psychiatra, Jacek Stasiuk.

Temat: „Z perspektywy psychiatry: zaburzenie osobowości z pogranicza i najczęstsze diagnozy współwystępujące – jak skutecznie pomagać”
Prowadzący: lek. med. Jacek Stasiuk, psychiatra

KOSZT:
Dla członków Towarzystwa (z opłaconą składką) – bezpłatnie w ramach składki za 2018 rok.
Dla sympatyków, jeszcze nie członków – 20zł (płatne na konto PTDBT: mBank 37 1140 2004 0000 3202 7661 3335). Płatności księgujemy do 13.04.2018 do godz. 18:00.

ZGŁOSZENIA:
Zgłoszenia przyjmujemy mailowo na adres: info@ptdbt.pl – maila trzeba do nas napisać, aby dostać linka do webinaru.

PRZEBIEG:
Podczas webinaru będzie można zadawać pytania, najlepiej na czacie, po prezentacji, będziemy dyskutować. Zachęcamy do przygotowania pytań wcześniej, można podzielić się z nimi na FB lub mailowo – zostaną przekazane prowadzącej.

POMOC:
W razie trudności technicznych – logowanie nie działa, link nie działa, nie otrzymaliście linka, prosimy o kontakt bezpośrednio z nami – info@ptdbt.pl

Zachęcamy do przekazywania informacji dalej!

Do zobaczenia na webinarze!

Newsletter PTDBT

Newsletter PTDBT

Zapisz się, byśmy mogli Cie powiadomić o wszelkich nowościach, wydarzeniach i szkoleniach związanych z naszymi celami statutowymi.

Zapisując się na newsletter, zgadzasz się z naszą polityką prywatności dostępną na naszej stronie regulamin i statut.

Udało Ci się zapisać na nasz newsletter