Dla wszystkich zainteresowanych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w wykładzie Vivian Fiszer i Anity Kręgielewskiej 09.11.2017 w Szczecinie, mamy dobrą wiadomośc: kolejny webinar PTDBT dla terapeutów-praktyków odbędzie się 25 listopada 2017 godz 10:00.

Temat “Wybrane aspekty samobójstw dzieci i młodzieży”.
Prowadzący: Anita Kręgielewska, psycholog, terapeuta DBT

KOSZT:
Dla członków Towarzystwa (z opłaconą składką) – bezpłatnie w ramach składki za 2017 rok.
Dla sympatyków, jeszcze nie członków – 20zł (płatne na konto PTDBT: mBank 37 1140 2004 0000 3202 7661 3335). Płatności księgujemy do 24.11 do 18:00.

ZGŁOSZENIA:
Zgłoszenia przyjmujemy mailowo na adres: info@ptdbt.pl – maila trzeba do nas napisać, aby dostać linka do webinaru. Zachęcamy do zapisywania się tutaj na FB i też do przysłania do nas maila, żeby otrzymać link.

PRZEBIEG:
Podczas webinaru będzie można zadawać pytania, najlepiej na czacie, po prezentacji, będziemy dyskutować. Zachęcamy do przygotowania pytań wcześniej, można podzielić się z nimi na FB lub mailowo – zostaną przekazane prowadzącej.

POMOC:
W razie trudności technicznych – logowanie nie działa, link nie działa, nie otrzymaliście linka, prosimy o kontakt bezpośrednio z nami – info@ptdbt.pl

Zachecamy do przekazywania informacji dalej!

Do zobaczenia na webinarze!

Newsletter PTDBT

Newsletter PTDBT

Zapisz się, byśmy mogli Cie powiadomić o wszelkich nowościach, wydarzeniach i szkoleniach związanych z naszymi celami statutowymi.

Zapisując się na newsletter, zgadzasz się z naszą polityką prywatności dostępną na naszej stronie regulamin i statut.

Udało Ci się zapisać na nasz newsletter