Dzień dobry, 

Zanim skończysz pakować walizki i wyjedziesz na zasłużony odpoczynek, my chcemy przekazać Ci kilka najważniejszych wiadomości z działalności stowarzyszenia PTDBT. Sezon letni to u nas czas kontynuacji ważnych działań i podejmowania kolejnych wyzwań. 

  1. Kodeks dobrych praktyk Na walnym zebraniu członków 18 czerwca 2019 został przyjęty większością głosów Kodeks Dobrych Praktyk, którym kierujemy się w naszej pracy jako terapeuci oraz w naszej pracy na rzecz stowarzyszenia. Jeśli jesteś członkiem PTDBT koniecznie wskakuj tutaj i zapoznaj się z tym dokumentem, bo obowiązuje on wszystkich członków PTDBT. Jak głosi preambuła: „Mając na względzie standardy prowadzonej terapii i szkoleń oraz dbając o transparentność działań władz i członków PTDBT deklarujemy, że w swoich działaniach kierować się będziemy Kodeksem Dobrych Praktyk”. 
  2. Family Connections Program Family Connections ku naszej radości rozwija się nieustannie. Zostało już uruchomionych 13 grup, niektórzy będą pracować nawet w wakacje trenując umiejętności i wspierając się wzajemnie. Wielkie podziękowania dla naszych liderów-wolontariuszy. Informacje o nadchodzących treningach są publikowane na tej stronie. Ale treningi to nie wszystko….
  3. Właśnie rozpoczynamy projekt tłumaczenia Filmów Family Connections, serii dla bliskich osób dorosłych oraz serii dla bliskich nastolatków. Te i wiele ciekawych filmów można zobaczyć na naszym kanale na Youtube. Także zapraszamy zajrzyj tutaj jeśli szukasz filmów o zaburzeniu osobowości z pogranicza czy DBT. A jeśli chcesz przetłumaczyć film Family Connections na Youtube, to pisz na  jeszcze potrzebujemy ochotników do tłumaczenia filmów dla bliskich nastolatków. 
  4. Na Facebooku też działamy – uruchomiliśmy możliwość realizowania urodzinowych i nie tylko zbiórek pieniędzy dla naszego stowarzyszenia. Jeśli ktoś chciałby nas wesprzeć finansowo, to zapraszamy do organizowania zbiórki, więcej informacji tutaj
  5. W piątki spotyka się już nasz piąty zespół konsultacyjny DBT dla terapeutów, moderowany przez Alicję Baranek! I to jest super mega rzecz, że łączycie się w zespoły!. Jeśli też chcesz do zespołu, to zostaw swój adres e-mail tutaj
  6. Czy planujemy szkolenie DBT? Tak! Rozmowy ze specjalistami trwają, Wiemy, że czekacie i cały czas działamy w tym celu, żeby zorganizować szkolenie ze specjalistami w Polsce. Uczy nas to cierpliwości i wytrwałości, oj uczy…
  7. Jeśli bliskie są Ci nasze działania zostań naszym członkiem, a jeśli nim jesteś i zapomniałeś zapłacić składkę, to opłać składkę na rok 2019  a pod tym linkiem zrealizujesz szybki przelew  . Możesz też pod tym linkiem przekazać darowiznę na rzecz naszego stowarzyszenia. Aha jeśli nie chcesz klikać w  linki to po prostu skopiuj numer konta bankowego to: mBank 37 1140 2004 0000 3202 7661 3335 Dziękujemy!

Zapraszamy do wspólnych działań

Zespół PTDBT

http://ptdbt.pl/kontakt/