Drodzy Przyjaciele PTDBT, 

Chcemy złożyć Wam gorące życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, oby ten czas był dla Was czasem spokojnego i uważnego bycia razem. Mamy nadzieję, że Sylwester minie Wam na przyjemnej zabawie, a nowy 2020 rok będzie dla Was rokiem pomyślności. Dziękujemy Wam za wspólny czas i zaangażowanie w nasze wspólne działania. Szczególne podziękowania kierujemy do liderów Family Connections, którzy z sercem i zaangażowaniem prowadzą treningi umiejętności dla bliskich osób z zaburzeniem osobowości z pogranicza i dysregulacją emocji

A my na 2020 rok przygotowaliśmy dla Was 4 niespodzianki – prezenty.

Niespodzianka 1 Pod choinkę mamy dla Was  prezent szczególny- już we wrześniu w dniach 18-19 września 2020 organizujemy dwudniową międzynarodową konferencję DBT! W zasięgu ręki – w Polsce, w Warszawie, odbędzie się przedsięwzięcie na skalę światową! Obiecujemy wspaniałe wykłady, cudownych prelegentów i mnóstwo wiedzy. Warto sobie zarezerwować czas już teraz i śledzić na naszej stronie FB doniesienia o konferencji. https://www.facebook.com/events/585755331993791/ Zapraszamy!

Niespodzianka 2 to trzecie szkolenie dla liderów Family Connections, które odbędzie się w dniach 27-28 czerwca 2020 w Krakowie. Tę edycję szkolenia poprowadzi współtwórca programu FC, Alan Fruzzetti. Zapraszamy Was do udziału oraz do śledzenia szczegółów wydarzenia na Facebooku i do dzielenia się informacją o nim z innymi osobami. To będzie zaszczyt i nie lada gratka uczyć się prowadzenia treningów FC od Alana. :  https://www.facebook.com/events/489861875069370/

Niespodzianka 3 to informacja, że całościowe szkolenie z terapii Dialektyczno-Behawioralnej oraz dwie mniejsze formy szkoleniowe odbędą się w zaplanowanym terminie. Ilość osób zainteresowanych jest wystarczająca, żebyśmy mogli zorganizować to szkolenie. Hura! To dla nas bardzo pozytywne zaskoczenie i przemiła wiadomość, że w ciągu miesiąca z tak niewielkim wyprzedzeniem zdecydowaliście się dołączyć do tego szkolenia. Chwilowo wstrzymujemy możliwość zapisów, potrzebujemy trochę czasu na weryfikację dotychczasowych zgłoszeń. Zapisy zostaną uruchomione ponownie 1 stycznia 2020. Osoby, które są jeszcze zainteresowane zapraszamy do rekrutacji w styczniu.

Niespodzianka 4 to spora ilość filmów jakie pojawiły się na naszym kanaleYouTube Znajdziecie tam filmy skierowane do profesjonalistów oraz filmy dedykowane do szerszego grona odbiorców, które nagrywaliśmy ostatnio pod hasłem Mikołajki z DBT. Są tam też zamieszczone dwie serie filmów edukacyjnych Family Conncetions dla rodzin i bliskich osób z BPD oraz bliskich nastolatków z dysregulacją emocji , ale z filmów tych z powodzeniem skorzystają również profesjonaliści. Zapraszamy do oglądania i dzielenia się wiedzą z innymi osobami.

 
 

  1. Poniżej załączamy linki do szkoleń DBT adresowanych do profesjonalistów pracujących w obszarze ochrony zdrowia psychicznego. Rekrutacja zostanie wznowiona 1 stycznia 2020:
    1. Rejestracja na szkolenie całościowe – będzie dostępnych tylko kilka miejsc https://dbt-comprehensive-poland-2020.konfeo.com/pl/groups
    2. Strona rejestracji tylko na Część I: Wprowadzenie do DBT: https://dbt-comprehensive-2020-czesc1.konfeo.com/pl/groups
    3. Strona rejestracji tylko na Część II: Umiejętności DBT: https://cz2-umiejetnosci-dbt-2020.konfeo.com/pl/groups 
    4. Strona rejestracji łącznie na Część I oraz II szkolenia: https://dbt-comprehensive-poland-2020-czesc-1i2.konfeo.com

 
Jeśli bliskie są Ci nasze działania zostań naszym członkiem, a jeśli nim jesteś i zapomniałeś zapłacić składkę, to opłać składkę na rok 2019  a pod tym linkiem zrealizujesz szybki przelew  . Możesz też pod tym linkiem przekazać darowiznę na rzecz naszego stowarzyszenia. Aha jeśli nie chcesz klikać w  linki to po prostu skopiuj nasz nowy numer konta bankowego i zrealizuj przelew: mBank 85 1140 2004 0000 3602 7906 4629 Dziękujemy!
 
Pozdrawiamy,

Zespół PTDBT

http://ptdbt.pl/kontakt/

Polskie Towarzystwo Terapii Dialektyczno-Behawioralnej
ul. Politechniczna 9/7
80-288 Gdańsk
WWW: ptdbt.pl  FB: facebook.com/ptdbt YT:youtube.com/channel/UCjlmxE7cQOE66lMIPQm0dMw