Polskie Towarzystwo DBT we współpracy z NEABPD wprowadza w Polsce program wsparcia rodzin!

Program Family Connections ™

Family Connections ™ to 12-tygodniowy bezpłatny program wsparcia rodzin i bliskich osób z BPD.

Formularz kontaktowy dla rodzin

Jeśli jesteś członkiem rodziny lub bliskim osoby z BPD lub dysregulacją emocji, zainteresowanym udziałem w 12-tygodniowym bezpłatnym programie Family Connections, wypełnij formularz.

Skontaktujemy się z Tobą e-mailowo, jak będą organizowane kolejne treningi dla rodzin w Twojej okolicy.

Lista aktualnie planowanych treningów znajduje się na stronie: ptdbt.pl/treningifc

Może być tak, że Twoja przeglądarka nie wyświetla formularza poniżej. Niestety nie możemy wiele na to poradzić. Po prostu technika jest bardzo skomplikowana. Może uda się zapisać na stronie naszej platformy powiadomień? Kliknij link i sprawdź!

Zapisz się na listę osób zainteresowanych FC

* indicates required
Chcę wziąć udział w FC Online *
Chcę wziąć udział w FC Stacjonarnym *
Dodatkowe powiadomienia o bezpłatnych wydarzeniach
Dodatkowe informacje o płatnych szkoleniach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie powiadomień za pośrednictwem :

Administratorem danych jest Polskie Towarzystwo Terapii Dialektyczno-Behawioralnej z siedzibą w Gdańsku 80-288, przy ul. Politechnicznej 9/7. Kontakt z Administratorem danych: Dane będą przetwarzane do czasu rezygnacji z subskrypcji newslettera. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Państwa praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych tj.: prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego Rozporządzenia. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji o działaniach statutowych Polskiego Towarzystwa Terapii Dialektyczno-Behawioralnej. W każdej chwili możesz zrezygnować z powiadomień. Przycisk znajdziesz w stopce e-maila. Informacja o naszej polityce prywatności jest dostępna tutaj. https://ptdbt.pl/klauzula_informacyjna/

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.