Polskie Towarzystwo DBT we współpracy z NEABPD wprowadza w Polsce program wsparcia rodzin!

Program Family Connections ™

Family Connections ™ to 12-tygodniowy bezpłatny program wsparcia rodzin i bliskich osób z BPD.

Formularz kontaktowy dla profesjonalistów

Jeśli jesteś specjalistą pracującym w obszarze ochrony zdrowia psychicznego (np.: psycholog, pedagog, psychoterapeuta, psychiatra)  i chcesz prowadzić, 12-tygodniowe bezpłatne treningi Family Connections dla rodzin i bliskich osób z BPD w swoim ośrodku,  to wypełnij formularz i zaznacz odpowiednie opcje.

Skontaktujemy się z Tobą e-mailowo, jak będą organizowane kolejne bezpłatne szkolenia Family Conenctions dla profesjonalistów.

A może nasz newsletter albo inne inicjatywy też Cię zainteresują? Zaznacz odpowiednie opcje!

Może być tak, że Twoja przeglądarka nie wyświetla formularza poniżej. Niestety nie możemy wiele na to poradzić. Po prostu technika jest bardzo skomplikowana. Może uda się zapisać na stronie naszej platformy powiadomień? Kliknij link i sprawdź!

Subscribe

* indicates required
Newsletter
Bezpłatnych wydarzeniach dla wszystkich
Bezpłatne szkolenia dla terapeutów
Płatne szkolenia dla terapeutów
Treningi umiejętności DBT dla pacjentów (płatne)

Administratorem danych jest Polskie Towarzystwo Terapii Dialektyczno-Behawioralnej z siedzibą w Gdańsku 80-288, przy ul. Politechnicznej 9/7. Kontakt z Administratorem danych: Dane będą przetwarzane do czasu rezygnacji z subskrypcji newslettera. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Państwa praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych tj.: prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego Rozporządzenia. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji o działaniach statutowych Polskiego Towarzystwa Terapii Dialektyczno-Behawioralnej.

Możesz zrezygnować z newslettera klikając link w stopce e-maila. Informacje na temat naszej polityki prywatności znajdziesz na stronie ptdbt.pl/klauzula_informacyjna

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.