Treningi Family Connections ™

Program Family Connections ™

Family Connections ™ to 12-tygodniowy bezpłatny program, w ramach którego rodziny i bliscy osób z zaburzeniem osobowości z pogranicza (BPD, borderline) dysregulacją emocji, doświadczającymi często kryzysów otrzymują niezbędną wiedzę, umiejętności oraz wsparcie. Zajrzyj na stronę programu dowiedz się więcej o jego założeniach, zgłoś swoje zainteresowanie treningiem dla rodzin. Jesteś profesjonalistą, który chciałby prowadzić trening? Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
Więcej informacji o programie FC
Jeśli żaden z poniższych terminów Państwu nie odpowiada, zachęcamy do zapisania się na listę osób zainteresowanych treningiem. Otrzymacie Państwo informację o nadchodzących treningach w Państwa okolicy.

Nadchodzące bezpłatne Treningi Family Connections ™ – szybka lista

Nadchodzące bezpłatne Treningi Family Connections ™ – w formie graficznej

Popierasz nasze działania? Prosimy Przekaż darowiznę na rzecz rozwoju Family Connections ™ w Polsce

Dzięki twojej darowiznie będziemy mogli rozwijać i promować program w Polsce np.: poprzez drukowanie materiałów informacyjnych, wynajem sal na cele prowadzenia treningu, rozwijanie programu badawczego, opłaty związane z organizacją szkoleń dla kolejnych liderów (tj.: wynajem sali konferencyjnej, sprzętu technicznego, koszty przyjazdu i pobytu prelegentów).

Twoja darowizna to ogromna pomoc dla nas! Dziękujemy!

Dziękujemy