Zgłoś trening Umiejętności DBT

Opublikuj informację o treningu umiejętności DBT na naszej stronie

Bardzo chcemy docierać z informacją do pacjentów o dostępnych treningach umiejętności DBT w Polsce organizowanych zarówno stacjonarnie jak i ON LINE. 

Jeśli jesteś naszym członkiem i uczończyłeś szkolenie DBT (niekoniecznie prowadzone przez PTDBT), zachęcamy Cię do opublikowania informacji o Twojej grupie na stronie internetowej stowarzyszenia. Dodatkowo chętnie opublikujemy informacje o Twojej grupie na naszej stronie FB.

Informacje o treningach będą się pojawiały na stronie: https://ptdbt.pl/treningi-umiejetnosci-dbt/ Na tej stronie pojawią się też informacje o Twojej grupie. Możesz tam też szukać aktualnych treningów dla swoich pacjentów. 

Formularz zgłaszania treningów 

Przygotowaliśmy krótki formularz https://forms.gle/x4WhU61xTvjQbioy6 w którym prosimy o podanie podstawowych informacji dotyczących Twojego treningu (data, miejsce, strona internerowa). Po zweryfikowaniu informacji opublikujemy wiadomość o Twojej grupie na naszej stronie www oraz na Facebooku. Żeby zwiększyć skuteczność w docieraniu z informacją do osób zainteresowanych, możemy również podpiąć do naszej strony Twoje wydarzenie na FB, ale tylko jeśli NIE BĘDZIE to wydarzenie cykliczne.

Jeśli masz przygotowaną grafikę dedykowaną do publikacji Twojego treningu prosimy o przesłanie jej na adres:

W razie jakichkolwiek wątpliwości będziemy sie kontaktować e-mailowo. 

Formularz możesz wypełnić na tej stronie lub bezpośrednio na google.

Nadchodzące treningi Umiejętności DBT