Od 20 listopada 2016 roku, co tydzień spotykaliśmy się w zespole terapeutów i wspólnie uczyliśmy się prowadzenia treningu DBT zgodnie z podręcznikiem do treningu umiejętności DBT M.Linehan 

Odbyło się 26 spotkań zespołu.

Udział w spotkaniach pomógł nam pogłębić i praktykować umiejętności DBT oraz wprowadzać te umiejętności do pracy z naszymi pacjentami. Niektórzy uczestnicy zespołu sami zaczęli prowadzić treningi DBT lub chętniej włączają elementy treningów DBT do swojej pracy.

Zespół zakończył pracę w sierpniu  2017 roku, potem odbywały się nieregularne spotkania konsultacyjne zespołu.

Następnie w kwietniu 2018 roku zespół przekształcił się w Zespół Konsultacyjny DBT i od tego czasu spotykamy się co tydzień na konsultacjach. 

Więcej o Zespole konsultacyjnym można przeczytać tutaj: ptdbt.pl/zespol-konsultacyjny-dbt-on-line/