Poniżej Przekazujemy najważniejsze informacje z życia i działalności PTDBT:
 1. Druga edycja treningu dla liderów FC, 25-26 KWIETNIA 2019, SOPOT Widzisz potrzebę wspierania bliskich i rodzin osób z BPD? Chcesz pomagać profesjonalnie? I mieć ogromną satysfakcję? Dołącz do naszej inicjatywy… Zapraszamy profesjonalistów do dołączenia do realizacji programu Family Connections (FC) w Polsce.  FC to wyjątkowy program wsparcia bliskich i rodzin osób z BPD i dysregulacją emocji oparty o umiejętności DBT.  W treningu dla liderów mogą wziąć udział: psychoterapeuci, psychiatrzy, pedagodzy, pielęgniarki psychiatryczne, specjaliści pracy socjalnej oraz inni specjaliści, którzy pracują w obszarze wspierania rodzin – po uzgodnieniu z koordynatorką programu
  1. informacje o tej edycji treningu dla liderów: https://ptdbt.pl/treningfc2019/
  2. zapisy https://family-connections-leader-training-2019-gdansk.konfeo.com/
  3. informacje o programie Family Connections: ptdbt.pl/dlarodzin
  4. będziemy też wdzięczni jeśli dołączysz do wydarzenia lub przekażesz informację o treningu  swoim znajomym na facebooku:  https://www.facebook.com/events/289603695069230/
  5. Uwaga FC wciąga i zaraża entuzjazmem!
 2. Opublikuj artykuł na stronie i facebooku PTDBT.  Zachęcamy Cię do publikowania artykułów dotyczących BPD, DBT, terapii 3 fali, recenzji książek na naszej stronie. Pod każdym artykułem podamy informacje o autorze oraz link do wskazanej strony internetowej. Chcemy żeby strona PTDBT była miejscem wymiany informacji o skutecznych terapiach, aktualnych badaniach, żeby stanowiła źródło wiedzy dla pacjentów i terapeutów.  Artykuł prześlij na adres: 
 3. A na koniec jeszcze garść innych spraw.
  1. w tym roku już przeprowadziliśmy  2 bezpłatne wykłady edukacyjne o zaburzeniu osobowości z pogranicza oraz terapii DBT. 
  2. nasi członkowie, wspaniali wolontariusze, przetłumaczyli materiały do treningu dla rodzin i bliskich i uruchomili już 8 treningów. Treningi Family Connections to inicjatywa, która łączy wielu wspaniałych, bezinteresownych i zaangażowanych ludzi! Zapraszamy Cię do naszej społeczności!
  3. W PTDBT prowadzimy 3 zespoły konsultacyjno-samokształceniowe dla  terapeutów naszych członków, gdzie wzajemnie pomagamy sobie i wspieramy się w prowadzeniu skutecznej terapii DBT.
  4. i wiele planów przed nami! 
 4. Jeśli bliskie są Ci nasze działania zostań naszym członkiem, a jeśli nim jesteś i zapomniałeś zapłacić składkę, to opłać składkę na rok 2019. Możesz też przekazać darowiznę na rzecz naszego stowarzyszenia. Będzie nam również bardzo miło, jeśli dołączysz do grona liderów Family Connections. Dziękujemy!
Zapraszamy do wspólnych działań

Zespół PTDBT

http://ptdbt.pl/kontakt/