Drodzy Członkowie i Sympatycy PTDBT,

Chcemy złożyć Wam serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nadchodzącego 2021 roku.
Życzymy Wam
Znalezienia spokoju – wtedy kiedy nie będzie spokojnie
Znalezienia równowagi – pomimo przeciążenia, przytłoczenia i chaosu
Uważności – zawsze wtedy kiedy będzie najbardziej potrzebna, czyli zawsze 🙂
Uprawomocnienia – siebie oraz innych
a przede wszystkim
Dobrych Relacji.

Ten rok był dla nas wyzwaniem. Wiele trudnych sytuacji nas spotkało, również w życiu osobistym, dziękujemy Wam za wsparcie,  bliskość i wyrozumiałość w trudnych dla nas chwilach.

Ten rok był też pod wieloma względami niesamowity!
Chcemy podzielić się z Wami radością i powiedzieć, za co jesteśmy wdzięczni.

Jesteśmy wdzięczni za:

  • 26 treningów Family Connections, które nasi liderzy Family Connections zrealizowali w 2020 roku. Dzięki Wam prawie 300 rodzin uzyskało pomoc i wsparcie w tym roku. Dziękujemy Wam! Od początku programu łącznie odbyło się już 48 treningów!
  • Możliwość zrealizowania szkolenia DBT Comprehensive ze wspaniałym nauczycielem DBT i przewodnikiem Alanem Fruzzettim oraz Armidą Fruzzetti. Udało się, pomimo pandemii zrealizować roczny program szkoleniowy ON-LINE. Dziękujemy naszym uczestnikom za wytrwałą pracę i słowa wsparcia i otuchy, kiedy wpadaliśmy w organizacyjne zakręty.
  • Konferencję „Jak wspierać osoby wrażliwe emocjolanie?” , którą udało się zrealizować we wrześniu w formie ON-LINE Liczba uczestników przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Zapisało się 1000 osób, dotarło 500. Dziękujemy Wam za poświęcony czas na wysłuchanie prelekcji. Nagrania są dostępne na naszym kanale Youtube! https://www.youtube.com/c/ptdbt

A w rok 2021 wkraczamy z planami i nadziejami:

  • Trzy kolejne zespoły samokształceniowe pod patronatem PTDBT właśnie ruszają i rozpoczynają pracę. Czytamy, uczymy się, poznajemy DBT. Dzielimy się wiedzą.  Mamy plany uruchamiać kolejne grupy😊 Osoby z list zainteresowanych otrzymają powiadomienie o uruchamianych zespołach.
  • Uruchamiamy na Facebooku grupę dla terapeutów Uczę się DBT, https://www.facebook.com/groups/uczesiedbt będzie to miejsce wymiany wiedzy oraz miejsce gdzie można znaleźć innych specjalistów, z którymi chcielibyście stworzyć zespół i wspólnie uczestniczyć w kolejnej edycji szkolenia DBT Comprehensive.
  • W maju planujemy zorganizować spotkania, wykłady i warsztaty. „Maj miesiącem świadomości Borderline – spotkania z PTDBT” Już można dołączać do wydarzenia. Dokładne terminy określimy na przełomie stycznia i lutego. https://www.facebook.com/events/225236118998956

Jeszcze raz wszystkiego dobrego dla Was!
Do zobaczenia!
 
Pozdrawiamy
Zespół PTDBT