Z ogromną radością informujemy i serdecznie zapraszamy na Walne Zebranie Członków PTDBT.

Zebranie odbędzie się: 8 września 2021 o godzinie 20:00 
Jeśli nie zbierze się kworum to drugi termin zebrania jest wyznaczony na: 8 września 2021 o 20:15
Obydwa zebrania odbędą się ON-LINE na platformie ZOOM, link do spotkania otrzymacie Państwo w kolejnej wiadomości we wrześniu, bliżej terminu spotkania.

Na zebraniu tym zajmiemy się zatwierdzeniem sprawozdania finansowego za rok 2020 oraz poddamy pod głosownie uchwałę zwalniającą z opłacania składki na 2 lata członków zwyczajnych – liderów FC, którzy poprowadzili 2 treningi Family Connections. Chcemy w ten symboliczny sposób docenić wysiłek jaki podejmują liderzy zaangażowani w program Family Connections. 

Ale mamy nadzieję, że poza sprawami formalnymi będzie też czas na rozmowy, o kierunku rozwoju PTDBT, wymiany pomysłów i doświadczeń. Dobrze od czasu do czasu spotkać się porozmawiać o sprawach dla nas ważnych. 

Przypominamy, że w zebraniu mogą wziąć udział wszyscy członkowie PTDBT. Przy czym członkowie wspierający mogą służyć głosem doradczym i nie biorą udziału w głosowaniu uchwał. Natomiast członkowie zwyczajni mogą brać udział w głosowaniach uchwał. 

Członkom zwyczajnym przypominamy też, że jest już rok 2021 🙂 i warto, naprawdę warto, opłacić składkę członkowską 🙂  Aby opłacić składkę, można

 • skorzystać z  linku Przelewy24: https://s.przelewy24.pl/FL1mLqkNmxPA
 •  przesłać płatność na konto:
  Polskie Towarzystwo Terapii Dialektyczno-Behawioralnej (PTDBT)
  ul. Politechniczna 9/7
  80-288 Gdańsk
  Numer konta bankowego:
  mBank 85 1140 2004 0000 3602 7906 4629
  Tytułem: Składka Członkowska, Imię i nazwisko członka, 2021

Gdyby ktoś z Państwa odczuwał niepewność lub niejasność w związku z opłaconą składką to bardzo prosimy o kontakt na adres:  Tam przemiła asystentka, ktora wspiera nasze działania udzieli potrzebnych odpowiedzi na pytania.

Do zobaczenia we wrześniu!

Zarząd PTDBT (Magdalena, Ania, Alicja, Ola i Aneta) 
Komisja Rewizyjna (Jacek, Gabriela, Joanna)