Drodzy Członkowie Stowarzyszenia,
zapraszamy Was na Walne Zebranie PTDBT Sprawozdawczo-Wyborcze.
Wasza obecność będzie dla Nas bardzo ważna i bardzo na nią liczymy. Poza kwestiami formalnymi, które są koniecznością tego zebrania, może to być też dobra okazja do zgłoszenia sugestii i propozycji dalszych działań dla kolejnego zarządu i stowarzyszenia PTDBT.
Na Tym zebraniu podsumujemy 2 lata kadencji obecnego zarządu, poddamy pod głosowanie sprawozdanie finansowe oraz wybierzemy nowe Władze stowarzyszenia: Zarząd i Komisję Rewizyjną.
1 termin zebrania: 20 września o godzinie 18:30
2 termin zebrania: 20 września o godzinie 18:45
Zapraszamy do kandydowania wszystkie osoby, które chciałyby włączyć się w działalność Władz stowarzyszenia. Wszystkie osoby, które mogą wesprzeć stowarzyszenie swoim czasem, umiejętnościami i kompetencjami zachęcamy do nadsyłania informacji na adres:
Bycie we władzach stowarzyszenia, poza ogromną ilością dobra jakie można realizować w świecie, jest również doskonałą okazją do samorozwoju, nauki i zdobywania cennych doświadczeń. Zapraszamy Was gorąco do dołączenia do Zarządu.
Niebawem wszyscy członkowie otrzymają zaproszenie i sprawozdanie finansowe na podane w deklaracji członkowskiej e-maile. Propozycje uchwał otrzymacie Państwo na kilka dni przed zebraniem.
Do zobaczenia na Zebraniu!
Zarząd i Komisja Rewizyjna PTDBT